Teised minust

Mul on olnud palju väga ägedaid koolitusi. Iga koolitus on eri värvi ja oma iseloomuga.
Olen saanud nii kiitust kui ka kriitikat, soovitusi ja häid mõtteid – siin on üks väike osake nendest:

 • Parim koolitaja! Väga põnevad lood ja näited, inimene on praktik ja mõistab ettevõtlusega alustava inimese muresid ja oskab lihtsas ja arusaadavas keeles keerulisi teemasid seletada (Ettevõtluse koolitus 2023)

 • Tõesti super koolitaja, kogemustepagas ja suhtlemine, individuaalne suunamine oli toetav –
  väga teretulnud. (Ettevõtluse koolitus 2023)

 • Koolitus ületas kõik mu ootused, ei osanud ette näha koolituse intensiivsust ja info mahtu –
  olen väga rahul võimaluse eest sellel koolitusel osaleda. (Ettevõtluse koolitus 2023)

 • Väga sisukas ja praktiline koolitus, õppejõud on väga tore, loengud huvitavad, palju-
  õpetlike näiteid ja kogemuslugusid. (Ettevõtluse koolitus 2023)

 • Sind kuulates tekib lihtsalt nii suur tänutunne, et ma olen saanud osa sellest, kuidas sina koolitad. See kaasav stiil, mida sa kasutad, võimaldab neid tarkusi tõesti vastu võtta ja samal ajal tunda end juba targa ja väärtuslikuna. Ma kohe mõtlesin, et kui Eesti lapsed saaksid samasugust haridust, läheks Eesti riigil väga hästi. Nii et kui sa seda juba ei tee, siis koolitusidee sulle – leia võimalus teha ka metakoolitusi ehk õpetada õpetajaid, kuidas õpetada. (Kärt 2022)

 • “Inimene kui bränd” koolitus oli tabav, arusaadav, humoorikas ja andis palju uusi mōtteid. Julgustki teha seda, mida olen ammu tahtnud, aga veel pole söandanud. Mis kõnetas kõige rohkem, oli see kui hästi Kristo iseennast tunneb ja vabalt ennast julgeb väljendada.
  Muigama ajas tähelepanek, et esmakohtumisel võib jääda Kristost kinnine ja ehk pisut upsakas mulje. Mul on olnud õnneks rõõm kuulata mitmeid loenguid ja koolitusi, nii et saan kinnitada – esimene kuvand ütleb palju, aga kindlasti mitte kōike. Selles “karbis” on suurepärane sisu. Soovitan teistele ja tulen uuesti! (Helina 2019)

 • Te oskate väga hästi koolitada, kordagi polnud sellist tunnet, et uni peale võiks tulla. Teil on annet kogu teema huvitavaks muuta! (Uve 2018)

   

 • Tänan Sind väga toredaks õppejõuks olemise eest ning abiks lõputööga. Edu ning kordaminekuid nii koolis, kui ka muudel aladel! Õppejõuamet igastahes sobib Sulle hästi! (Inga 2018)

   

 • Loeng meeldis ja pani mõistma asju, mis olid isegi kusagil sügaval teadvuses olemas, kuid mõnikord on vaja kedagi, kes selle materjali lahti seob ja ritta laob. Tänan! (Eve 2017)

   

 • Kristo Krumm oli minu juhtiv õppejõud majandus-bakalaureuse saamisel ning ütlen siiralt: “Põhjusega sai ta iga aasta Parima Õppejõu tiitli!”. Olen ka koolitustest osa võtnud ning tegemist on nii praktilisel kui ka teoreetilisel tasemel väga tugeva koolitajaga nii finants-, investeerimis-, ettevõtlus- kui ka juhtimisteemadel. Julgen soovitada 5+. (Martin Kristerson 2017)

   

 • Pean tunnistama, et tänu Kristole saan ettevõtlusest ja majandusest paremini aru. Tekkis soov ka olla ettevõtja. (Viigo 2016)

   

 • “Sinu loeng “Inimene kui bränd” oli väga põnev ja kiidusõnu sinuga jagades, siis oled sa ikka uskumatult hea koolitaja. Õpetaja, kes teeb asjad ja teemad huvitavaks. Muideks seda sama kinnitas mulle üks töökaaslane, kellele sa juhtumisi ka tunde annad, öeldes et sa oled parim õpetaja koolis!” (Chris Kala 2016)

   

 • Tänud huvitava koolituse eest täna Tartus. Oli ladusalt tehtud ja inspireeriv. Jään huviga järgmisi koolitusi ootama. (Urmas 2016)

   

 •  Suurepärane õppejõud! Tõeliselt laia silmaringi ja tegudega inimene, kelle huumorisoon ei ole elu tõsiduse tagajärgedel küll kannatada saanud. Tänan Teid, härra Krumm ja tunnen siirast rõõmu kõikide uute tudengite üle, kes saavad Teie seltskonnas tuhat korda targemaks. (Anna-Maria, TTÜ Tallinna Kolledzi tudeng 2016)

   

 • Kõik TTÜ lektorid, keda meile pakkunud olete, on olnud suurepärased, aga Kristo Krumm suutis ületada noorte (ja ka õpetajate – kuulasime kahe õpetajaga) parimad ootused! Teema valik, esitusviis, isiksuse karisma – abituriendi küsisid, miks neile 10. klassist alates sellist ainet pole loetud. (Rocca al Mare kooli abituriendid 2016)

   

 • Teie koolitus oli tõesti asjalik ja huvitav, lugupidamisega ja suurte tänudega Teile! (Lia 2015)

   

 • Thank you very much.  The course looks excellent, and I am excited about the opportunity to develop my business ideas with your help. (Peter 2015)

   

 •  Tagantjärgi tean, et sain sellelt suviselt koolituselt palju rohkem, kui esmalt tundus. Aitäh teile kõigile selle eest. Soovin Sinule ja Sinu perele, lähedastele kõige paremat ja õnne teie tegemistes, elus. (Sander 2015)

   

 • Rõõm teatada, et sain sinu kaasabil koostatud äriplaani rahastamisele positiivse vastuse. Parimad mälestused suvisest kursustest ja fantastilistest inimestest! (Marge 2014)

   

 • Tahtsin veel eraldi tänada hästi ettevalmistatud ja hoogsate loengute eest. Oli nauditav loengutes käia ja kogeda seda, et õppejõud ei tee asju “üle jala”. (Kairi 2014)

   

 • Õpetaja Kristo – veel kord suur tänu! Hoian Su tegemistel silma peal ja püüan leida võimaluse ka edaspidi olulisi tarkuseterasid Su koolitustelt noppida. (Anne 2014)

   

 • Soovime tänada Sind asjaliku ja huvitava koolituse eest! Eelkõige aga suur kummardus selle eest, et oled kogu oma teadmiste, võimete ja võimaluste juures otsustanud pühendad end teiste harimisele ja aitamisele. (Grupp ettevõtjaid talv 2013)

   

 •  Kristo Krummile erilised tänud asja “lahti rääkimise” eest. Infot tuli tohutult, kõike ei jõudnud omastada, 16 aastat omavalitsuse ametnikuna oli teinud oma rutiinse lömastamistöö! Võibolla polnudki kõige tähtsam äriplaani valmissaamine, vaid mõtlemise muutumine. Jätkake samas vaimus! Karta on, et “meiesuguseid” ei lõpe vabariigis veel niipea.  (Valter 2013)