Mina

 

 

Ülikooliteed alustasin 1991. aastal TTÜ-s tehnilise füüsika erialal, vahepeal veetsin mitu aastat Audentese Ülikooli tudengina, kus omandasin magistrikraadi ärikorralduse erialal, seejärel omandasin diplomi Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledzis rahvusvahelise ärijuhtimise erialal ning 2014 sügisel alustasin magistriõpinguid Tallinna Ülikoolis politoloogia erialal.

Tööalaselt olen end rakendanud alates 1996. aastast peamiselt turunduse ja müügi vallas, seda erinevatel ametikohtadel (turvaärist mobiilside teenusteni). See on andnud mulle päris laia silmaringi saamaks aru, et pole tähtis, millist äri teha – põhialused on enamasti ikka samad.

2005. aastal alustasin õppejõu tööd, esialgu hobi korras, kuid ajapikku kasvab hobi tööks ja selle aja jooksul olen töötanud erinevates ülikoolides, viinud läbi koolitusi erinevates ettevõtetes, nõustanud paljusid inimesi äri käivitamisel.

Iga inimene peaks leidma üles oma kutsumuse ja oma tugevused. Minule annab inspiratsiooni koolitamine ja teiste õpetamine. See on muutunud kutsumuseks ning seda tööd meeldib mulle teha ja teha kirega! Minu sooviks on aidata inimestel leida vastused küsimustele, mis aitab neid nende äris või elus tervikuna edukamaks ja õnnelikumaks muutuda. Suurim tunnustus minu tööle on see, kui keegi võib mulle öelda, et minu õpetus aitas tal  õnnelikuks ja edukaks saada!

Seda, et teen õiget tööd, kinnitab ka mulle tudengite poolt antud tunnustus: TTÜ Tallinna Kolledzi parim õppejõud aastatel 2009, 2010, 2012, 2013 ja 2014.

Minu ettevõtte nimes sisaldub 3 K tähte. Need on ühtlasi minu initsiaalid ja samuti minu moto esitähed:

Kogemused!
Kompetents!
Koostöö!