Kui keegi küsib minu käest, kes ma selline olen, siis olen ennast defineerinud kui koolitaja, õppejõud, ettevõtja ja mentor. 

Minu igapäevatööks on olla õpetaja ja nõustaja ning abiline küsimustes, mis puudutavad äri, ettevõtlust, majandust, finantse, turundust ja isiklikku arengut. Olen oma loomult ettevõtja, see tähendab lisaks ettevõtte juriidilisele omamisele ka elustiili – võtan ette seda, mis tundub huvitav, millest on kasu kellelegi ja loon ise endale oma oleviku ja tuleviku.

Minu haridustee on pikk ja mitmekesine – ülikooliteed alustasin 1991. aastal TTÜ-s tehnilise füüsika erialal, vahepeal veetsin 6 aastat Audentese Ülikooli tudengina, kus omandasin magistrikraadi ärikorralduse erialal, seejärel omandasin diplomi Tallinna Tehnikaülikooli Tallinna Kolledzis rahvusvahelise ärijuhtimise erialal ning 2019 lõpetasin magistriõpingud Tallinna Ülikoolis politoloogia erialal. Olen erineva intensiivsusega ka õppinud doktoriõppes nii Talltechis kui ka Tallinna Ülikoolis, nii majandust kui ka riigiteadusi tudeerides, see tee on veel pooleli. Seega võin enda kohta öelda, et mul on füüsiku, majandusteadlase ja ühiskonnateadlase haridus.

Tööalaselt olen end rakendanud alates 1996. aastast peamiselt turunduse ja müügi vallas, seda erinevatel ametikohtadel (turvaärist mobiilside teenusteni). See on andnud mulle päris laia silmaringi saamaks aru, et pole tähtis, millist äri teha – põhialused on enamasti ikka samad.

2005. aastal alustasin õppejõu tööd, esialgu hobi korras, kuid ajapikku kasvab hobi tööks ja selle aja jooksul olen töötanud erinevates ülikoolides, viinud läbi sadu koolitusi erinevates ettevõtetes, nõustanud paljusid inimesi äri käivitamisel.

Minu ettevõtjatee algas aastatel 1995-96 ja pean oma suurimateks ning huvitavamateks saavutusteks kahe hüdroelektrijaama taastamist ja taaskäivitamist, need tegutsevad siiani Tudulinnas ja Tõrves. Lisaks olen pidanud kauplusi, küpsetanud saia, investeerinud kinnisvarasse ja nüüd juba pikemat aega keskendunud koolitustele.

Iga inimene peaks leidma üles oma kutsumuse ja oma tugevused. Minule annab inspiratsiooni koolitamine ja teiste õpetamine. See on muutunud kutsumuseks ning seda tööd meeldib mulle teha ja teha kirega! Minu sooviks on aidata inimestel leida vastused küsimustele, mis aitab neid nende äris või elus tervikuna edukamaks ja õnnelikumaks muutuda. Suurim tunnustus minu tööle on see, kui keegi võib mulle öelda, et minu õpetus aitas tal  õnnelikuks ja edukaks saada!

Seda, et teen õiget tööd, kinnitab ka mulle tudengite poolt antud tunnustus: TTÜ Tallinna Kolledži parim õppejõud 2009, 2010, 2012, 2013, 2014. 2015 olin tudengi tiivustaja tiitli vääriline ning 2019 valiti mind TLÜ riigiteaduste suuna parimaks õppejõuks.


Minu ettevõtte nimes sisaldub 3 K tähte. Need on ühtlasi minu initsiaalid ja samuti minu moto esitähed:

Kogemused!
Kompetents!
Koostöö!