Kogemusnõustamine

SÕLTUVUS JA KAASSÕLTUVUS


Elus on aegu, mil kõik sujub kergusega, aga on ka aegu, mil tahaks kardinad ette tõmmata, end teki sisse mässida ja mitte kunagi enam voodist üles tõusta. Enamasti mööduvad need muret täis päevad ja helgemad ajad annavad taas jõudu edasi liikuda. Aga on olukordi, mil elukriisid aina süvenevad ja probleemid kuhjuvad, hirmud kasvavad…

Sellistel puhkudel on hea otsida üles mõni inimene, kes on oma elus sarnaseid aegu läbi elanud. Keegi, kes hukkamõistu asemel mõistab, kuulab hinnangutevabalt ja soovi korral oma kogemusi jagab.
Mina ja minu abikaasa oleme ka omamoodi elukriisist läbi tulnud – mina kui endine alkohoolik ja abikaasa kui endine kaassõltlane. Nüüd, kui aeg on parandanud meie haavad ning elukogemust ja küpsust on omajagu, pakume tuge teistele sarnaste probleemipundarde küüsis olevatele inimestele. Ja selle nimi ongi kogemusnõustamine.

Kuidas minu kaineks saamise teekond läbi aastate kulgenud on, sellest saad täpsemalt lugeda SIIT. Kel soov minuga jagada oma liigse sõltuvusega seotud muresid ja hirme, siis olen valmis sulle olema see inimene, kellega neid isiklikke ja valusaid teemasid arutada saad.
Kui sa ise või su lähedane on aga kaassõltlane või alkohooliku täiskasvanud laps, siis on minu abikaasa Kairit see, kes tuleb appi. Täpsema info leiad tema kodulehelt kairit.ee.

Tagasihoidlikkus pole alati voorus, seega kui mure vajab jagamist võta julgesti ühendust!
Kairit ja Kristo