Fotograafia koolitused

Fotograafia koolitused turundajatele ja fotohuvilistele

Fotograaf ja koolitaja Airi Leon

Fotograafia alased teadmised- ja oskused on tänapäeval need, mille omamise kohta ütleks Sherlock Holmes: “Elementaarne.” Me kasutame tänapäeval üksteisega suhtlemiseks ju fotoaparaate, mida kutsume vanast harjumusest endiselt telefonideks.

Kuid miks on mõned fotod eriti pilkupüüdvad ja kuidas neid tehakse? Neile küsimustele pakuvad põhjalikke vastuseid Airi Leoni fotokoolitused. Airi on tegelenud fotograafiaga kakskümmend ja koolitamisega viisteist aastat. Tema koolitusprogramm koosneb moodulitest, mille hulgast võib iga huviline panna kokku just tema vajadustele vastava õppekava.

Airi käe all saab end harida järgmistes fotograafia valdkondades:

Kui töötad turundusvaldkonnas ning sinult eeldatakse ka fotograafi oskusi, on sinu jaoks mõeldud Airi brändifotograafia ja turundusfotograafia koolitused. Huvitud fotograafiast kui kunstivormist, tasub tulla tema fototehnika, pilditöötlus- ja kompositsioonikursustele. Soovid ühendada tööülesanded fotokunsti huviga, võid komplekteerida kunstfotomoodulist ja tarbefotomoodulitest endale vastava kursuse.

Airi koolitustele on oodatud nii päris algajad, kui ka edasijõudnud, nippe ja soovitusi jätkub tal kõigile. Ta oskab õpetada hästi pildistama ka olukorras, kus ümberringi kõik töötab fotograafi vastu. Airi jaoks on tähtis, et tema fotokoolitus pakuks nii uusi teadmisi ja oskusi kui ka enesekindlust, mistõttu leiab aega iga õpilase tarvis.

Täpsem info koolituste kohta www.leonfotograafia.ee
Saa tuttavaks Airi Leon