Kas Sa scrollid sageli sotsiaalmeedia kanalites, vaatad teiste pilte, loed uudiseid ja surfad niisama? Ilmselt pool infost, mis Sulle ette söödetakse, kirjeldab ilusaid ja edukaid inimesi, mõnda neist Sa tunned, paljusid ilmselt mitte. Sa vaatad neid vahel kadedusega, teinekord kriitiliselt, võib-olla ka mõnel juhul küsivalt – kas ma võiksin olla ka nende sarnane või et kuidas mina saaksin rohkem teiste seast silma paista?


Nüüd ma küsin Sinu käest:

 • Kas Sa oled kunagi mõelnud, et Sina ise võiksid endast luua brändi?
 • Kas Sulle on pähe turgatanud, et mitte ainult kuulsused, sotsiaalmeedia „influencerid“ või muusikud ja sportlased vaid ka täiesti tavalised inimesed võiksid ja lausa vajaksid oskusi, kuidas iseendast brändi luua?
 • Oled Sa kunagi pidanud näiteks tööle kandideerimisel pettuma, sest Sinu asemel valiti keegi teine, kes tundus Sulle palju vähemate oskuste ja kogemustega?
 • Kas Sa üldse vajaksid teadmisi ja oskusi, et endast paremat või professionaalsemat kuvandit luua?

Kui Sul tekkis huvi, siis kutsun Sind kuulama ja osa saama lühikesel veebiseminaril „Inimene kui bränd“ – kuidas luua endast kaubamärki?

Ma olen aastaid tegelenud turundusega, nii praktikas kui ka teoorias, täpsemalt juba aastast 1996. Viimasel 5-6 aastal olen lugenud läbi hunniku raamatuid, artikleid ja muud mida kõike turunduse ja brändingu kohta on kirjutatud. Viinud läbi kümneid seminare ja koolitusi inimbrändi teemadel Eestis ja mujalgi ning tahan seekord jagada Sinuga oma mõtteid, teadmisi, kogemusi ja oskusi, mida ma isikuturundamise vallas olen teada saanud ning ka praktiseerinud.

Tule osalema ja Sa saad teada:

 • Mis on üldse inimbränd või persoonibränd?
 • Kes või milleks sellega tegelema peaks?
 • Kuidas hakata looma endast kaubamärki?
 • Millest alustada ja mida selleks teadma ning oskama peaks?
 • Kas kõik need, kes on nn kuulsused, teevad ikka õigeid asju? 
 • Millised on iseenda turundamisega seotud müüdid, mida murda tuleks?
 • Mis on peamised reeglid iseenda turundamisel?

Ja kindlasti räägime veel paljust muust ka, mis seotud turundamisega ja iseenda kuvandi ehitamisega.

Seminar toimub 25.mail kell 18.30-20.00 Zoom keskkonnas. Selle maksumus Sulle on vaid 15 eurot!

See on väike summa tegelikult kuldaväärt teadmiste eest. Sa võid muidugi võtta ise aega ja lugeda ning õppida – aga usu mind, ma räägin Sulle sama jutu palju lühemalt ja praktilisemalt lahti, kui ükski raamat seda teeb. See investeering iseendasse tasub ära!

Ma ei luba Sulle, et päev pärast koolitust oledki kuulus ja edukas! Aga ma usun, et Sul tekivad uued mõtted ja ideed, kust alustada või kuidas edasi liikuda!

REGISTREERI end veebiseminaril osalema SIIN!
Üritust on võimalik kuulata hiljem järgi, seega rega end ära ka siis, kui Sa lives osaleda ei saa!

FB evendile saad end osalejaks märkida ja väärt infot teistelegi jagada SIIN.

Jaga ja kommenteeri: