Tagasisideküsitlusi lugema hakates on ikka iga kord veidi ärevus, et kuidas mina kui õppejõud oma tööga siis hakkama sain. Tallinna Ülikooli ettevõtlusõppe tudengite tagasiside on siiras ja teeb südame soojaks. Aitäh!

-Õppejõud on ainus põhjus, miks antud kursus oli koht, kuhu tahtsin tõeliselt minna.

-Õppejõud väga meeldis, kaasas pidevalt õpilasi arutlustesse ning oli näha, et talle endale pakub tõsist rõõmu oma ainet õpetada. Väga huvitav kuulata ja lihtne jälgida. 

-Õppejõud suhtus tudengitesse suure lugupidamise ja austusega, väärtustas ning tegi naudinguga oma tööd. Oli ise hingega asja juures ja suutis loengute sisu ja teemad teha tudengite jaoks arusaadavaks ja väga põnevaks.

-Temasuguseid siiraid, filosofeerivaid, nalja viskavaid ent samas erialalist täpsust taganõudvaid pedagooge igale õppeainele.

-Üks toredamaid õppejõude, kelle loenguid ja seminari oli väga huvitav kuulata. 

-Õppejõud suutis muuta kohati igava teema nagu majandus ning muuta see naljakaks, arusaadavaks ning meeldivaks. 

-Väga positiivse suhtumisega ja samas ka konkreetne. Oli abivalmis ja oskas juhendada sind mõtlema õiges suunas. Kuna äriinimest minust ei saa siis oma idee ja äriplaani koostamine andis palju tarkusi juurde, mida varem ei teadnud. Väga hea huumorimeelega ja hea suhtleja.

-Õppejõud oli väga lahe ja toetav, selliseid võiks rohkem olla. Igati inspireeriv ja hea õppejõud, oma ala ja õpetamise fänn. 

-Oli tore, et õppejõud oli valmis kõiki teemasid auditooriumiga arutama. See oli kogu kursuse parim osa.

-Au ja kiitus õppejõule. Oleks selliseid õppejõude rohkem, oleks ka särasilmseid tudengeid rohkem.

-Krummi loengud on alati meeldivad ja põnevad. Õppejõud tuleb üliõpilastele vajadusel vastu, võimaldab isiklikest huvidest lähtuvalt õppida.

-Meeldis vaba suhtlus õppejõu ja üliõpilaste vahel. Tänu sellele sai alati kartmata küsimusi esitada ja õppejõud oli alati valmis vastama ja kaasa aitama mõistmisele. 

-No ei ole midagi öelda, sama hea kursus nagu ka kõik teised Kristo kursused! 

-Väga avatud ning hea õppejõud – super õppejõud.

Jaga ja kommenteeri: