TÄNANE UNISTUS VÕIB OLLA HOMNE REAALSUS...KÕIK SÕLTUB SINUST!Mitmed tuttavad erinevatest Eestimaa paikadest on avaldanud soovi osa võtta alustava ettevõtja koolitusest, aga takistuseks on jäänud koolituse asukoht.
Seega teengi siin nüüd huvilistele pakkumise:
Organiseeri omale sobivas piirkonnas koolituse läbiviimiseks koht, leia vähemalt 8 osavõtjat ja mina tulen koolitust tegema + ORGANISEERIJANA SAAD SINA ISE KOOLITUSEL TASUTA OSALEDA!
Kuidas tundub?

Panen siia lühidalt veel koolituse täpsema info ka kirja:

Paljud alustavad ettevõtjad, kes on oma ettevõtte loomisfaasis, vajavad lisaks heale ideele ka toimivat äriplaani, olgu selleks siis vajadus pangast laenu saada, EAS-ist toetust küsida või lihtsalt oma ideed äripartneritele tutvustada. Selle tarbeks kutsun kõiki, kes tunnevad, et neil napib oskusi ja teadmisi äriplaani kokkupanekul, ühepäevasele intensiivsele koolitusele.

Koolitus – äriplaan alustavale ettevõtjale keskendub:
-äriplaani vajalikkusele alustava ettevõtja seisukohast
-äriplaani sisulisele koostamisele, äriidee analüüsile ja kirjapanekule
-äriidee esitlemisele

Koolituse käigus:
-õpime koos analüüsima äriideed
-paneme kirja kõige olulisemad punktid, mis saavad olema äriidee nurgakivideks
-vaatame põhjalikult läbi äriplaani vormi tema kõikides olulistes punktides
-hindame äriplaani kriitilisest seisukohast

Koolitus on mõeldud väiksemale grupile (kuni 12 inimest), mis tagab suurema personaalsuse ja probleemikesksema lähenemise.
Koolitus on intensiivne ja infomahukas aga hästi praktiline ja annab kohe kätte vajalikud tööriistad. Koolitusel räägitakse ja analüüsitakse koostöös koolitaja ja koolitatavatega läbi kõik äriplaani vajalikud punktid alates äriidee kirjeldusest ja lõpetades finantsarvutustega. Kõik koolituse läbinud on valmis iseseisvalt kirjutama valmis äriplaani, mis on esitamiskõlbulik kas pangale, EAS-ile, Töötukassale või äripartnerile.

Hind ühele osalejale on 59 eurot.

Võta ühendust: kristo.krumm@gmail.com või tel. 5015604

Jaga ja kommenteeri: