Äriideest esimeste sammudeni – idee analüüs ja ärimudeli koostamine

TÄNANE UNISTUS VÕIB OLLA HOMNE REAALSUS...KÕIK SÕLTUB SINUST!

Olen märganud, et suur hulk alustavaid ettevõtjaid seisavad ühel hetkel küsimuse ees – mul on idee, mis võiks aidata mingit probleemi lahendada ja ühtlasi mulle tulu hakata tooma, kuidas ma peaksin alustama? Kust alustama? Millised oleksid esimesed saamud ettevõtjaks saamisel? Mida peaksin teadma ja millele tähelepanu pöörama?

On ilmselt veel hulk küsimusi, mis paljudel alustavatel ettevõtjatel nende esimeste sammude juures üles kerkivad. Kuidas vastuseid saada – küsida teistelt, lugeda raamatuid, katsetada ja proovida.

Minu eesmärk on aidata need alustajad ilma liigse riskimiseta ning ekslemiseta nö raja peale. Olen aastaid analüüsinud ettevõtjatega nende ideed kliendi ja turu vaatenurgast, ning paljudel kordadel on see aidanud ettevõtjatel välistada nii mõnedki algsed vead, mitmedki ärid on liikunud hoopis teise suunda ja paljud on saanud uusi mõtteid ning vaadanud värskema pilguga oma kavandatava ettevõtte peale.

Alati kehtib alustamisel lihtne reegel – on olemas probleem, mis vajaks lahendamist ja on seega olemas kliendid, kes seda probleemi tunnetavad. Ettevõtja asi on see ahel kokku panna. Kuid selleks, et probleemi tuvastada, analüüsida ja lahendust pakkuda, on tarvilik sellele probleemile süsteemselt läheneda.

Minu koolitus “Äriideest esimeste sammudeni” pakub võimalust alustavatel ettevõtjatel ühe päeva jooksul koos teiste samasuguste inimestega keskenduda oma äriidee analüüsile, selle mudeldamisele, leidmaks vastused paarile lihtsale, kuid raskesti vastatavatele küsimustele:

  • miks peaks keegi ostma minu teenust või toodet?
  • kes on minu klient?
  • millist väärtust ma loon oma potentsiaalsetele klientidele?
  • milles ma eristun oma konkurentidest?
  • millest ja kuidas alustada?

Koolituse käigus:
– õpime koos analüüsima äriideed ja tutvume olulisemate küsimustega ettevõtte tegevuse algusfaasis;
-paneme kirja kõige olulisemad punktid, mis saavad olema äriidee nurgakivideks;
-õpime ideed analüüsima kliendi vaatenurgast;
-koostame esialgse ärimudeli ja väärtuspakkumise;
– paneme paika esimese 100 päeva kava.

Koolitus sobib eelkõige alustavatele ettevõtjatele, kuid ka neile, kes samade küsimustega rinda pistavad. Samas on alati hea tulla ja testida oma ideed grupis teiste inimeste peal, kelledest vähemalt osa võivad olla ka Sinu kliendid.

Koolitus on avatud kõikidele, töö toimub rühmas ehk gruppides ja on 2/3 ulatuses praktiline. Koolitus on ühepäevane ja seega intensiivne ning infomahukas aga hästi praktiline ja annab kohe kätte vajalikud tööriistad.

Hind ühele osalejale on 59 eurot.

Tegemist on grupikoolitusega. Järgmine koolitus toimub 05.oktoober Tallinnas. Lisainfo siin:

Võta ühendust: kristo.krumm@gmail.com või tel. 5015604

Print Friendly, PDF & Email